Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


older | 1 | .... | 242 | 243 | (Page 244)

  0 0

  Ajo pati një periudhë krize dhe u tha para disa kohësh se u nda nga i dashuri, por duket se gjërat janë rregulluar sërish mes tyre. Bëhet fjalë për marrëdhënien e këngëtares Zajmina Vasjari me të dashurin e saj prej vitesh, identitetin e së cilit e ka mbajtur gjithmonë të fshehtë. Të dy kanë qenë…

  0 0

  Na ndodh shpesh të shohim në publik femra që e kanë tepruar me veshjet e ngushta, duke treguar ato që njihen si ‘gunga e gamiljes’. Por nuk jeni të vetmet. Edhe shumë yje janë kapur në momente të tilla të sikletshme.

  0 0

  Ajo ka kohë që është në kërkim të dashurisë. Dikush mund të thotë se përse një femër kaq seksi sa Jorgie Porter është singëll. Megjithatë 29-vjeçarja duket e pashqetësuar. Së fundmi ajo u fotografua duke pushuar në Dubai. Jorgie tregon format e saj fantastike me një bikini që mezi shihej.

  0 0

  Ajo është një tjetër modele mbipeshë, e cila është bërë pjesë e industrisë që po pranon gjithmonë e më shumë femra të kolme. Ashley Graham pozoi në Majemi, e veshur me një kostum plazhi të kuq. 28-vjeçarja i jep një kuptim më të plotë Baywatch-it.

  0 0

  Këngëtarja e shumëpërfolur për zërin dhe linjat e saj, por së fundmi edhe për sherrin me Noizyn, Enca Haxhia ka publikuar sot foto nga vila e sapoblerë në periferi të Tiranës. Vila duket superluksoze nga pamjet që sjell Enca në “Snapchat-in” e saj, por ajo që bie në sy janë disa lopë, të cilat ajo…

  0 0

  Paul Walker ndërroi jetë në një aksident automobilistik. Por ai la pas vajzën e tij Meadow, e cila kishte një lidhje shumë të ngushtë me të atin. Meadow Walker tashmë është rritur dhe është transformuar nga një vogëlushe në një zonjushë bukuroshe. Ajo po vazhdon rrugën e të atit duke u marrë me projektet e…

  0 0

  Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei. Ato i janë drejtuar Big Brother-it për të rikuperuar lidhjen e tyre, pas një periudhe të gjatë ftohjeje. Që në ditët e para të spektaklit vajzat janë…

  0 0

  Emira Kowalska pa dyshim se është një prej modeleve më tërheqëse në Instagram. Bukuroshja gjoksmadhe, me origjinë polake-irakiane, nxjerr vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj në Instagram, e cila llogarit mbi 150 mijë ndjekës. Shikoni më poshtë disa nga fotografitë më të “nxehta” të modeles seksi që jeton në Los Anxhelos.

  0 0

  Lara Stone, një prej modeleve më të njohura në botë, rrezikoi të ekspozonte më shumë se ç’duhet. 32-vjeçarja për pak ekspozoi gjoksin e saj. Por ajo nuk është e vetmja nga yjet që ka pasur momente të sikletshme në publik. Ndiqni më sipër fotogalerinë e plotë.

  0 0

  Ajo u bë e famshme kur nisi të dilte me rapper-in Tyga. Megjithatë, modelja britanike me origjinë kolumbiane, Demi Rose, mbetet një nga femrat më të fotografuara në botë. Këtë herë modelja ishte në një gala, ku befasoi me fustanin e saj. Poshtë nuk kishte mbathje, ndërsa fustani i ekspozonte format.

  0 0

  Një prej artistëve më të njohur në botë, këngëtari, Robbie Williams ka deklaruar se është gati të përfaqësojë Rusinë në festivalin evropian të këngës, Eurovision. Ai ka thënë se për të do ishte nderë i madh të merrte pjesë në këtë konkurs në emër të Rusisë. Sipas mediave ruse, Williams ka filluar letrën e tij…

  0 0

  Ajo është drejt të 60-ave. Megjithatë, Sharon Stone është në një formë të shkëlqyer. Madje, aktorja e njohur guxon dhe shfaqe edhe gjoksin, siç ka bërë mbrëmjen e djeshme, ndërsa është shfaqur në një event bamirësie.

  0 0

  Një foto e hershme e Presidentit të Republikës Bujar Nishani është publikuar gjatë ditës së sotme nga gazetari Bledi Mane. Në këtë foto shohim se Presidenti dhe bashkëshortja e tij janë në ditën e tyre të martesës. Nishani shfaqet i veshur me një kostum ngjyrë blu, ndërkohë që nuk mungojnë elementi i tij dallues, mustaqet.…

  0 0

  Dy motrat Kardashian, Kim dhe Khloe pozuan për një revistë gjermane, duke ekspozuar të pasmet e tyre superseksi. Të dyja janë të famshme për fundshpinën. Ndiqni një galeri me pozat e tyre më seksi.

  0 0

  Pas intervistës së dhënë ditën e djeshme nga Ajsi Xhaxhaj lidhur me akuzat e 7 viteve më parë ku akuzon Leonard Bombajn për përdhunim, ky i fundit ka reaguar. Ajsi i është rikthyer sërish kësaj historie duke duke i qëndruar po të njëjtit version, ku deklaron se Bombaj ka abuzuar seksualisht me të për 5…

  0 0

  Beniada Jakiç është mbesa bukuroshe e Presidentit shqiptar Bujar Nishani, e cila mban mbiemrin e së ëmës dhe është mjaft e famshme në shtetin fqinj, Italinë. Siç është shqiponja simbol i origjinës së saj, 25-vjeçarja modele është mjaft ambicioze dhe përherë në kërkim të stimujve të rinj. Për mediat italiane vajza ka thënë se është…

  0 0

  Modelja e famshme, Emily Ratajkowski është duke shijuar pushimet nën diellin e Mexikos. Ajo nuk ka nguruar të ndajë momente të pushimeve të saj speciale me fansat e saj. Në fotot e fundit të postuara pres saj, modelja shfaqet shumë “hot”, me bikini, duke u relaksuar në plazh. Por nuk mbaron me kaq, sepse Emily…

older | 1 | .... | 242 | 243 | (Page 244)